E X P E D I C

SZKOLENIA

Podnoszenie umiejętności jazdy off-road kierowców i pilotów. Szkolenia dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Szkolenia odbywają się na profesjonalnym torze off-road na terenie Centrum Rekreacji Aktywnej w Białym Kościele. Szkolenia mogą odbywać się zarówno samochodem Klienta jak i samochodem firmowym oraz przy asyście samochodu wsparcia. Zapraszamy zarówno wprawnych rajdowców, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z off-roadem.

PAKIET RODZINNY

Ty trenujesz extreme, a Twoja rodzina w komfortowych warunkach zwiedza Jurę Krakowsko-Częstochowską (samochodem terenowym z przewodnikiem),
zobaczy ciekawe miejsca i spotka ciekawych ludzi (np. “Pradziadka Neolitosa” w Jaskini Wierzchowskiej). Połącz przyjemne z pożytecznym!


PRZEJAZDY TURYSTYCZNE

Wycieczki samochodami terenowymi po przepięknych i malowniczych, a także bogatych w zabytki terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Do 1 samochodu mieszczą się 4 osoby. Zwiedzanie z przewodnikiem/kierowcą. Minimalny czas trwania wycieczki to 2h.

Przykładowe koszty:

1 godzina 4 osoby – 250 PLN /samochód
2 godziny grupa do 4 osób – 340 PLN /samochód.
4 godziny grupa do 4 osób – 450 PLN /samochód.

Większą ilość godzin i uczestników wyceniamy indywidualnie.


VOUCHER 4X4

Voucher 4×4 to niebanalna propozycja dla tych, którzy szukają oryginalnego pomysłu na prezent, chcą niestandardowo uczcić ważną okazję – urodziny, wieczór panieński czy kawalerski – lub po prostu aktywnie spędzić czas.

Co oferujemy?

Jazdę samochodem terenowym po specjalnie przygotowanym torze lub w terenie. Chcesz zapisać znajomego, przyjaciółkę, kuzyna na intensywne szkolenie na torze off-road lub zabrać rodzinę na przejażdżkę? Wybierz opcję, która najbardziej odpowiada oczekiwaniom obdarowanej osoby.

DOBRY POCZĄTEK – jazda z instruktorem

Twój znajomy jeździ samochodem terenowym lub lubi ekstremalne rozrywki, ale nigdy nie miał do czynienia z jazdą terenową? Może nadszedł czas, żeby sprawdzić jak to jest? Zapraszamy na jazdę z instruktorem, który wprowadzi Was w tajniki jazdy terenowej.

To nie wszystko – można wziąć ze sobą do 3 pasażerów!

koszty:

1 godzina – 400 PLN
(w cenie koszt udziału kierowcy, instruktora, możliwości zabrania do 3 pasażerów)

BARDZIEJ EKSTREMALNIE – jazda 4×4 + przejażdżka z kierowcą rajdowym

Również i tu pasażerowie są mile widziani.

Twój znajomy już jeździł samochodem terenowym i chce więcej? Prosimy bardzo! Mamy dla Was w ofercie jazdę w charakterze kierowcy pod czujnym okiem instruktora po specjalnych torach, na których odbywają się rajdy 4×4. Potem można zająć miejsce pilota i podziwiać umiejętności kierowcy rajdowego 4×4. Z nami poczujecie się jak na rajdzie terenowym, na którym pokonamy kolejne Odcinki Specjalne!

kosztY:

1.5 godziny – 500 PLN
(w cenie udział kierowcy, instruktora – kierowcy rajdowego, możliwości zabrania do 3 pasażerów)


W WOLNYM CZASIE, Z BLISKIMI

Chcesz zaprosić swoich przyjaciół, znajomych, rodzinę, aby wspólne i aktywnie spędzić czas wolny? Nie ma sprawy – mamy dla Was ofertę wspólnej jazdy po torze off-road w naszym Centrum Rekreacji Aktywnej, Odcinkach Specjalnych po okolicznych torach! Oprócz kierowcy i instruktora – kierowcy rajdowego w samochodzie znajdzie się miejsce dla 3 pasażerów, którzy będą mieli okazję uczestniczyć w niezapomnianej jeździe terenowej.

Oprócz tego oferujemy jazdę rajdową, w której można uczestniczyć na fotelu pilota oraz mile spędzony czas przy ognisku wraz z poczęstunkiem. Również Twoi bliscy mogą zobaczyć z fotela pilota jak się jeździ w rajdach 4×4!

W zależności od wolnego czasu możecie z nami spędzić 2 godz. 30 min, 3 godz. 30 min lub 5 godz. (wybrany czas trwania spotkania prosimy zaznaczyć przy zgłoszeniu).


REKREACYJNIE I KRAJOZNAWCZO

To jeszcze nie koniec atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy – weź rodzinę, przyjaciół i wybierzcie się z nami samochodem terenowym na wycieczkę krajoznawczą po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!

Dotrzemy do miejsc, w które turyści nie zawsze się zapuszczają, będziemy podziwiać jurajskie krajobrazy i aktywnie spędzać czas – niealpinistyczne przejścia trekingowe z użyciem lin.

kosztY:

3 godziny – 500 PLN
(w cenie koszt udziału kierowcy, instruktora, możliwości zabrania do 3 pasażerów).

 

W WOLNYM CZASIE, Z BLISKIMI

Chcesz zaprosić swoich przyjaciół, znajomych, rodzinę, aby wspólne i aktywnie spędzić czas wolny? Nie ma sprawy – mamy dla Was ofertę wspólnej jazdy po torze off-road na Jurze Krakowsko Czestochowskiej, Odcinkach Specjalnych po okolicznych torach! Oprócz kierowcy i instruktora – kierowcy rajdowego w samochodzie znajdzie się miejsce dla 3 pasażerów, którzy będą mieli okazję uczestniczyć w niezapomnianej jeździe terenowej.

Oprócz tego oferujemy jazdę rajdową, w której można uczestniczyć na fotelu pilota oraz mile spędzony czas przy ognisku wraz z poczęstunkiem. Również Twoi bliscy mogą zobaczyć z fotela pilota jak się jeździ w rajdach 4×4!

W zależności od wolnego czasu możecie z nami spędzić 1 godz., 2 godz. lub 4 godz. (wybrany czas trwania spotkania prosimy zaznaczyć przy zgłoszeniu).

 

 

Alpin Expedic – szkolenia 4×4 i wiele więcej

Jesteś miłośnikiem ekstremalnych rozrywek? Off road to Twoja pasja, a może stawiasz dopiero swoje pierwsze kroki na odcinkach specjalnych? Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas to, czego szukasz! Zajmujemy się organizowaniem profesjonalnych szkoleń 4×4, z kolei dla głodnych wrażeń amatorów zapewniamy jazdę terenową z kierowcą, która może być doskonałym pomysłem na prezent dla każdego fana off road.

Wieczór kawalerski lub panieński off road – poznaj naszą ofertę!

W odpowiedzi na oczekiwania Klientów organizujemy pełne emocji przejażdżki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wiemy, jak wiele osób jest żądnych niezwykłych rozrywek czy ekstremalnych wrażeń, dlatego proponujemy nietuzinkowe spędzenie wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego podczas jazdy terenowejoff road. Postaw na oryginalny prezent w formie szkolenia 4×4 bądź zorganizuj krótką wycieczkę dla znajomych już dziś!

Voucher dla fana off road

Nie da się ukryć, że w Alpin Expedic uwielbiamy dreszczyk emocji i solidną dawkę adrenaliny. Pragniemy dzielić się naszymi zainteresowaniami z Klientami, dlatego proponujemy atrakcyjne vouchery na szkolenia 4×4, które pozwolą adeptowi off road nabrać nieco wprawy, a także rozwinąć umiejętności jazdy terenowej. Jesteśmy przekonani, że taki prezent będzie doskonałym pomysłem nie tylko dla wszystkich fanów off road, ale też wielbicieli ekstremalnych rozrywek. Skontaktuj się z nami już dziś i wybierz opcję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!

Marzy Ci się off road w okolicy Krakowa? Zapraszamy do Alpin Expedic!

Szukasz nietuzinkowego pomysłu na prezent dla miłośnika wrażeń? Chciałbyś wybrać się na ekscytującą wycieczkę z rodziną lub przyjaciółmi? Gwarantujemy, że jazda off road będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! W Alpin Expedic zajmujemy się kompleksową organizacją terenowych przejażdżek czy też prowadzeniem kursów i szkoleń 4×4. Nie da się ukryć, że off road to nasza pasja, którą możemy realizować na co dzień, zarażając wielbicieli ekstremalnych wrażeń miłością do jazdy terenowej. Zapraszamy do współpracy!