Serdecznie zapraszamy do organizacji imprez okolicznościowych, biesiad i zlotów w naszej drewnianej chacie! Istnieje możliwość zarówno powierzenia nam zaplanowania Twojej imprezy, jak i samodzielne wynajęcie tej niesamowicie klimatycznej chatki. Ogromna wiata, o powierzchni ponad 300m2, swobodnie pomieści ponad 70 osób. Doskonałe miejsce zarówno na wieczór kawalerski jak i na spotkanie w rodzinnym gronie. Posiada palenisko z wyciągiem, składane stoły, grill, scenę z nagłośnieniem, barek. Do wykorzystania o każdej porze roku i o każdej godzinie. Nikt nie zmarznie dzięki dostępnym na miejscu wiązkom drewna wraz z ogrzewaniem.

Kamperowcy! Mamy też coś dla Was – oferujemy parking dla kamperów oraz miejsca biwakowe, a także zimowanie kamperów i przyczep.
Zapraszamy wszystkich posiadaczy kamperów i namiotów. Na miejscu prysznice oraz prąd. Mamy miejsca ogniskowe i grillowe, ogromną wiatę z grillem i ogniskiem, oraz plażę. Dysponujemy terenem tak dużym, że bez problemu znajdziesz swoją samotnię. Na spragnionych silniejszych wrażeń czeka flota samochodów terenowych wraz z kierowcami i kadrą instruktorską. Chętnie pomożemy Ci zagospodarować czas wolny. Masz ochotę na przejażdżkę rowerową, trekking, zwiedzanie miejscowych jaskiń, czy wspinaczkę skałkową? Nie ma sprawy.
Dostosujemy się do Twojego poziomu zaawansowania.